O nas

Cześć! Nazywam się Barbara Stawarz-García i jestem założycielką agencji #HappyContent. Wcześniej, od 2011 roku, prowadziłam agencję Content King, która była pionierem content marketingu w Polsce i po kilku latach została przejęta przez międzynarodową grupę Havas Worldwide.

Mediami i marketingiem internetowym zajmuję się od 2005 roku. Jestem autorką bestsellerowej książki Content marketing po polsku wydanej przez PWN (II wyd.: Content marketing i social media, PWN 2017) i dziś to właśnie treści w internecie są moją specjalnością.

W 2016 roku trafiłam do rankingu najbardziej kreatywnych osób w biznesie magazynu BRIEF. Poza zarządzaniem #HappyContent prowadzę także biuro podróży Hola Cuba.

Jestem absolwentką Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Marketingu internetowego w Szkole Głównej Handlowej. Od 2010 po drugiej stronie katedry – zajęcia prowadziłam m.in. na Uniwersytecie SWPS, AGH, WSB. Dziś można mnie spotkać na SGH.

Regularnie występuję na najlepszych konferencjach w Polsce. Miałam przyjemność stać na scenie m.in.: TEDx Lublin, Internet Beta, Mail My Day, Kongres Marketing Online, Targi e-Handlu, Marketing Progress, E-biznes Festiwal i wielu, wielu innych. Jestem również szczęśliwą posiadaczką statuetek konferencji I Love Marketing, na której należę do grona 20 najwyżej ocenianych prelegentów/ek ze wszystkich edycji.

Obok swojej książki Content marketing po polsku mam na koncie jeszcze kilka innych publikacji. Jestem współautorką:

Happy Content to:

Dlaczego #HappyContent

Happy Content jest agencją content marketingową, której misją jest dostarczać najlepsze treści dla firm na strony internetowe. Wszystko po to, by budować wizerunek marki, wzmacniać jej obecność w internecie oraz budować silne społeczności i zaufanie.

Dobrze dobrane treści wspierają działania SEO i pozycję strony w Google, budują społeczność wokół marki, a w efekcie przyciągają do firmy nowych klientów. Nasze procesy są tak skonstruowane, by działania były trafne, przemyślane i skuteczne! Więcej o naszej ofercie w zakładce #HappyWspółpraca

ZOBACZ NASZE KOMPETENCJE I OFERTĘ

Zaufali nam m.in.: