Edukacja

CONTENT MARKETING

Dowiedz się jak budować strategię content marketingową, poznaj darmowe narzędzia i skutecznie konkuruj treściami w internecie. W momencie kiedy wszyscy mówią o tworzeniu treści i kładą nacisk na nowe formy łatwo pogubić się w gąszczu nowinek i trendów.

BLOG FIRMOWY

COPYWRITING & WEBWRITING

To, że na ekranie komputera czytamy inaczej niż w tradycyjnej książce jest oczywiste. Ale jak? A przede wszystkim jak pisać w internecie, żeby być czytanym i skutecznym w swoich działaniach content marketingowych? Wszystkie informacje i porady, których potrzebujesz, by dobrze pisać teksty publikowane na nowych nośnikach znajdują się poniżej.

PSYCHOLOGIA INTERNETU

GŁODNY WIEDZY? JESZCZE WIĘCEJ #HappyEdukacji

Książki, które przeczytałam i polecam. Prezentacje, które warto znać oraz wideo godne obejrzenia. Jeszcze więcej edukacji i inspiracji, której każdy twórca treści potrzebuje.

#HAPPYSZABLONY DO POBRANIA [już wkrótce]
Wiesz już wiele o content marketingu, ale potrzebujesz współpracowników. Łap brief, który ułatwi Ci pracę z copywriterem oraz brief, który usprawni pracę z agencją interaktywną czy agencją content marketingową.O sukcesie działań content marketingowych decydują dobrze zdefiniowane potrzeby grupy docelowej, a zatem sumiennie zbudowana persona. Wierzę, że szablon budowy persony ułatwi Ci określenie tematyki treści, którą warto tworzyć.

  • Brief dla copywritera
  • Brief dla agencji content marketingowej
  • Szablon persony